با عرض ادب و احترام خدمت کلیه همکاران فعال در زمینه کامپیوتر و IT و کالاهای دیجیتال

از کلیه همکارانی که قصد همکاری با فروشگاه یو پی اس رشت را دارند درخواست می شود برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

 

1 – ابتدا در سایت یو پی اس رشت ثبت نام کنید.

2- سپس نام یوزر و یا ایمیل خود را به همراه تصویر جواز کسب و یا مدارک شرکت و کارت ویزیت را در چت آنلاین سایت و یا به ایمیل support@upsrasht.com  ارسال نمایید و درخواست انتقال پنل پیشفرض خود به پنل همکار را بدهید.

3- بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط تیم پشتیبانی یو پی اس رشت، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت برای شما قیمت همکاری و بر حسب تعداد خواهند بود.

 

هدف ما یافتن همکاران فعال در سایر شهرستان ها می باشد.

کلیه کالاها با کیفیت درجه 1 و از نوع مرغوب می باشند و به هنگام واردات کالاها سعی شده کلیه کالاها از لحاظ نوع بسته بندی و شکل خود کالا با نوع مشابه موجود در بازار متفاوت باشد و از لحاظ مرغوبیت بالاتر از کالاهای مشابه در بازار باشد تا مشتریان رضایت و تمایل بیشتری برای خرید داشته باشند.

 

خرید عمده سازمان ها:

ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی اقلام و تجهیزات و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از یو پی اس رشت باشد.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس حاصل بفرمایید.