درباره انرژی افروز هوشمند آرکا

یا به اختصار شرکت آرکا (یو پی اس رشت)

داستان بوجود آمدن آرکا به سال 1396 زمانیکه تازه به شهر رشت آن هم با کوله باری از تجربه و دانش آمده بودم برمیگرده.قبل از اینکه تصمیم به تاسیس شرکت بگیرم تمامی پروژه های شهرهای مختلف مخصوصا شمال کشور را انجام میدادم و در استان خودم کمبود مجموعه ای با متخصصین بومی با خدماتی با کیفیت تر را بشدت احساس می کردم.
در ابتدای تاسیس مجموعه آرکا یه شرکت کوچک بودیم ،بدون سرما،پشتوانه مالی و حتی نیروی انسانی که به لطف خدا امروز در تمامی عرصه های کسب و کارمان توانسته ایم پرچمدارباشیم.روند تکاملی موفقیت آرکا بر آن شد که در کنار قراردادهای کوچک به سمت آموزش های تخصصی و تامین قطعات مصرفی و کمیاب محصولات خود پیش برویم تا اینکه با تلاش های مستمر تیم آرکا و با داشتن حس مالکیت و تعلق خاطر در همه پروژه ها در استان گیلان درحوزه مشاوره ، فروش و تعمیرات دستگاه های برق اضطراری و دستگاه های تثبیت ولتاژ در توانهای خانگی و صنعتی مشغول به فعالیت شدیم.
هدف شرکت :
1 .همکاری با متخصصین با استعداد و نخبه بومی
2 .خدمات دهی باروش های نوین و کیفیت بالاتر
3.جلوگیری از اتلاف وقت در بر پاسخگویی به نیاز مشتری
اهداف آینده
1 .تبدیل به مرکز قطب الکترونیک شمال کشور
2 .راه اندازی مرکز آموزش تخصصی الکترونیک
شعار ما :
مشتریان ما ، انسان های موفقی هستند


 
شرکت انرژی افروز هوشمند آرکادر راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز و با توجه به مشکلات موجود در برق شهر و  وجود نوسانات و قطعی برق شهر و احتمال آسیب دیدن و یا از بین رفتن اطلاعات دستگاه های حساس آزمایشگاهی و سیستم های کامپیوتری و دیتا سنتر  و تجهیزات حساس الکترونیکی  و عدم بهره وری و کار آیی در زمان قطعی برق شهر و به علت بالا بودن قیمت دستگاه های فوق  و به دلیل اینکه یکی  از ملزومات برای حفاظت از سیستم های موجود با هزینه کمتر و بهره وری بیشتر استفاده از سیستم برق اضطراری بدون وقفه UPS  (یو پی اس) در ورودی سیستم ها می باشد .
در همین راستا شرکت آرکا (یو پی اس رشت) که  در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برق اضطراری بدون وقفه  و استابلایزر و باتری های سیلد اسید فعالیت می نماید و با داشتن نیرو های متخصص در زمینه سیستم های برق اضطراری و سیستم های صنعتی و با داشتن بزرگترین مرکز تعمیرات تخصصی یو پی اس های استاندارد و صنعتی در ایران اعلام میدارد که کارکنان این شرکت به صورت بی وقفه در خدمت مشتریان عزیز می باشد
در ضمن در صورت خرابی سیستم های برق اضطراری شما  مشتریان عزیز  و یا نیاز آن به سرویس نگهداری و خدمات این شرکت آماده ارائه خدمات در این زمینه نیز به شما عزیزان می باشد . شما می توانید با تماس با بخش خدمات پس از فروش و یا فروش شرکت از خدمات این شرکت بهره مند شوید .
پخش ویدیو

ویدیو معرفی ما

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

نظرات مشتریان ما

در این ویدیو نظر مشتری عزیزمان از نمایندگی اینترنت شاتل را با هم میبینیم و میشنویم.